Ήττα για τη Μαρία Σάκκαρη στον τελικό της Πάρμα -Νικήτρια του τουρνουά η Σερίφ με 2-0 σετ

Η Μαρία Σάκκαρη γνώρισε την ήττα με 2-0 σετ από την Σερίφ, στον τελικό του τουρνουά της Πάρμα.Η 27χρονη Ελληνίδα αντιμετώπισε μεγάλο πρόβλημα με το σερβίς της και έκανε πολλά αβίαστα λάθη σε όλη τη διάρκεια του αγώνα.Αυτό, επέτρεψε στην Αιγύπτια να κατακτήσει τον τίτλο κάνοντας παράλληλα και την πρώτη της νίκη απέναντι σε αθλήτρια του Top-10.Περισσότερα σε λίγο... ΟΛΕΣ ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ Καβάλα: Πυροβόλησε πισώπλατα το μωρό και την 31χρονη -Σοκάρει το πόρισμα του ιατροδικαστή Μητσοτάκης για Τουρκία: Θα υπερασπιστούμε την εδαφική μας ακεραιότητα -Η ΕΕ να μας στηρίξει αποφασιστικάΜέσα στα καταφύγια των κροίσων: Μυστικά υπόγεια παλάτια -Με ψεύτικα ...

Πραγματοποιώντας ακόμη μία πειστική εμφάνιση, ο ΠΑΟΚ επιβλήθηκε με 3-0 της ΑΕΛ Λεμεσού στο «Τσίρειο», στο δεύτερο φιλικό του επί κυπριακού εδάφους.

iefimerida

Μετά την εύκολη επικράτηση την περασμένη Δευτέρα (28/11) επί της ισραηλινής Ασντόντ (4-1), ήρθε και η δεύτερη φιλική νίκη με 0-3 επί της ΑΕ Λεμεσού

protothema

Την παραίτησή του από τον πάγκο της εθνικής Βελγίου ανακοίνωσε ο τεχνικός Ρομπέρτο Μαρτίνεθ μετά τον από το Μουντιάλ 2022.

iefimerida

Ο Ολυμπιακός ηττήθηκε στην Κωνσταντινούπολη από την back to back πρωταθλήτρια Ευρώπης Αναντολού Εφές με σκορ 82-71, για την 11η αγωνιστική της Euroleague.

iefimerida

Το Μεξικό παρά την υπερπροσπάθεια που κατέβαλε, δεν κατάφερε να προκριθεί στους «16» του Μουντιάλ 2022 στο Κατάρ.

iefimerida

Ο 82χρονος θρύλος του παγκοσμίου ποδοσφαίρου, «εισήχθη στο νοσοκομείο για μια επαναξιολόγηση της χημειοθεραπείας που ακολούθησε μετά την ανίχνευση όγκου του παχέος εντέρου τον Σεπτέμβριο του 2021» τονίζει το ιατρικό ανακοινωθέν

protothema

Σε φιλικό αγώνα, ο πρώτος του Ολυμπιακού σε ισπανικό έδαφος κατά τη μίνι προετοιμασία των «ερυθρόλευκων» στην ιβηρική χώρα, η πειραϊκή ομάδα νίκησε με 2-0 τη Χάντερσφιλντ.