Μίλος Τεόντοσιτς: «Κόπηκε» από την εθνική Σερβίας

Πριν από λίγες ώρες τα σερβικά ΜΜΕ έγραψαν ότι ο Σβέτσισλαβ Πέσιτς έκοψε από την εθνική ομάδα μπάσκετ ανδρών τον Μίλος Τεόντοσιτς.  Ο Μίλος που είναι γνωστός στην Ελλάδα για την θητεία του στον Ολυμπιακό δεν θα συμμετάσχει στην προετοιμασία για τα προκριματικά του World Cup αλλά και το Ευρωμπάσκετ.  } else { console.log(`refresh of ${code} ignored. `) ...

Ολοκλήρωσαν οι ποδοσφαιριστές του Παναθηναϊκού την προετοιμασία τους ενόψει του αυριανού (2/10, 21:30) ντέρμπι με τον ΠΑΟΚ στη Θεσσαλονίκη, στο πλαίσιο της 6ης αγωνιστικής της Super League.

iefimerida

Η Λαμία επικράτησε του Λεβαδειακού με σκορ 1-0 στο «Αθανάσιος Διάκος», στο ματς που άνοιξε την αυλαία της 6ης αγωνιστικής της Super League.

iefimerida

Η Ατλέτικο Μαδρίτης μετά την ήττα της από τη Ρεάλ Μαδρίτης επέστρεψε στις νίκες στη La Liga -  Στη 16η θέση και στο +1 από την επικίνδυνη ζώνη οι απογοητευτικοί Ανδαλουσιανοί

protothema

Σπουδαίο παιχνίδι από την ομάδα του Ζοσέ Μουρίνιο - Κορυφαίος ο Ντιμπάλα και στην 4η θέση οι Ρωμαίοι στη Serie A

protothema

Για πρώτη φορά στην αποστολή του Ολυμπιακού βρίσκεται ο Μαρσέλο αλλά και ο Αλέξανδρος Πασχαλάκης για το ματς με τον Ατρόμητο

protothema

Η Μαρία Σάκκαρη γνώρισε την ήττα με 2-0 σετ από την Σερίφ, στον τελικό του τουρνουά της Πάρμα.

iefimerida

Μαρία Σάκκαρη: Την ευκαιρία να κατακτήσει τον δεύτερο τίτλο καριέρας της έχασε η Ελληνίδα τενίστρια, η οποία ηττήθηκε 2-0 σετ (7-5, 6-3) από τη Μάγια Σέριφ.

newsbomb

H Μαρία Σάκκαρη έχασε με 7-5, 6-3 από την Μαγιάρ Σερίφ στον τελικό του Parma Open - Πρώτος τίτλος για την Αιγύπτια - Πέμπτος χαμένος τελικός για την Ελληνίδα